Chcete si nechat vyrobit originální nůž podle Vašich představ?

 

           Zaměřte se na 3 důležité části nože ...

 

1.     Čepel nože

Při výběru nože je důležité ujasnit si, co od něj očekáváte a k čemu budete nůž používat.Podle toho si zvolte tvar, délku a sílu čepele. Dále si promyslete, jestli bude ocel procházet celou délkou nože, nebo bude pevně ukotvena d plné ruko jeti

 

2.     Kování / záštita

Zvolte si jednu z možností kování - buď  nerezové  nebo  mosazné .Ke každému noži se hodí něco jiného, podle toho jestli je na rukojeť použito dřevo, nebo paroží. Každý má také jiný vkus, vše záleží na Vašem výběru.

 

3.     Rukojeť nože

Můžete si vybrat, jestli upřednostníte paroží z jelena, nebo dřevěnou rukojeť - Dub Masaranduba Ořech Merbau Do plných rukojeti je možné vkládat i jiné přírodní materiály, jako je Velbloudí kost, Buvolí roh, kůže a podobně.

 

...........................................................................................................................................................................

Podmínky výroby a doručení nože

 

 

U dražších nožů a nožů s gravírováním na čepeli a záštitě si beru zálohu.

Zhotovení nože trvá 5 až 8 týdnů - podle náročnosti.

Hotový nůž Vám zašlu Českou poštou na dobírku   / cena 160 Kč,-

Můžete platit i převodem na účet.

Nůž si můžete vyzvednout i osobně.

Do zahraničí neposílám dobírkou, pouze převodem.

Ke každému noži dostanete doklad o výrobě,ve kterém jsou uvedeny parametry nože.

 

Pokud jste se rozhodli pro zhotovení některého z mých nožů, tak mě kontaktujte na mém e-mailu  , nebo telefonicky  723 967 785  a společně probereme všechny detaily výroby nože.