Reference mých zákazníků

Nůž

Datum: 27.01.2018 | Vložil: Brázda

Děkuji za opravdu skvělý nůž.Mám od vás druhý a je to funkční a krásné v jednom.Díky také za výbornou komunikaci.Vím jistě že to nebyl nůž poslední.Všem kamarádům a zájemcům doporučuji.Brázda.

nůž č. 24

Datum: 15.01.2018 | Vložil: Miloslav

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat panu Marečkovi za velmi precizně a kvalitně vyrobený nůž. Perfektně drží ostří a dobře se drží v ruce. Můžu jedině doporučit. Nůž mám od vás první a určitě ne poslední. Děkuji moc.

Jan

Datum: 08.12.2017 | Vložil: Jim Bowie

Jedním z mých koníčků je western. Člověk by řekl, že najít pěkný a stylový "bowiák" nebude problém, ale na každém takovém noži na trhu byl nějaký nesmysl, včetně obrovského loga, chybějící, nebo nesmyslné zástavy, či plastové rukojeti. Pan Mareček mi zhotovil nůž podle mých představ, v krásném koženém pouzdře, přesně dělaném na můj nábojový opasek. Nůž přišel skvěle zabalen a ostrý jako břitva. Vypadá opravdu jako ze starého "Divokého Západu" :-)

Pouzdro

Datum: 11.04.2017 | Vložil: Vratislav Mrázek

Potřeboval jsem vyrobit pouzdro na míru mého nového nože. Na internetu jsem narazil na pana Marečka a ukázané práce i ceny byly pro mě víc než příznivé. Po předběžném telefonním rozhovoru, stačilo zaslat rozměry nože, nákres a fotku a do týdne jsem měl perfektní pouzdro podle mých představ, které přesně sedělo na můj nůž.
Děkuji.

Nůž který zde ani není :)

Datum: 08.04.2017 | Vložil: Michal

Nožů mám hodně, ale hlavně zavíracích. Hledal jsem nějaký na myslivost a hlavně pevný. Z běžné produkce mě žádný nůž neoslovil a po dlouhém hledání jsem narazil na tyto stránky. Komunikace proběhla nejprve mailem během pár hodin. Ale jelikož jsem zjistil že si asi moc vymýšlím :-), tak jsem panu Marečkovi radši zavolal. Domluveni jsme byli v podstatě za deset minut. Složil jsem si nůž podle fotek z jeho galerie ( ostří z jednoho nože, střenku z jiného a materiál opět z jiného ). Materiál jsem si zvolil RWL34. Nůž mi byl slíben koncem března, cca 6 týdnů od objednání. Dorazil mi 1. 4. Takže naprostá spokojenost. Co se týče nože samotného, nemůžu si stěžovat. Práce perfektní, nůž už má za sebou malou zabíjačku i práci v lese. Takže pane Marečku DÍKY.

Záznamy: 6 - 10 ze 43
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek