Reference mých zákazníků

núž 25

Datum: 07.02.2014 | Vložil: vitaschi

Pane Marečku mám od vás núž č.25 a konečně jsem mněl možnost ho dost tvrdě otestovat. Dvou týdení lovecký pobyt v rumunských horách. Musím říct že obstál na výbornou. Snad 1000× narazil na kost a nebylo a není třeba přebrušovat. Kamarádi používají Švédské a Finské nože. Oni brousili a já ne a ani nemusím. No a na závěr: 3×medvěd, 2×jelen stažení,rozbourání,naporcování a to podotýkám bez broušení. Nikdo nechápe a já taky ne. Děkuji za NÚŽ !!!

Survival nůž

Datum: 07.02.2014 | Vložil: Michal

Také se již řadím mezi majitele nože od pana Marečka, a jsem za to velice rád. A to nejen díky výsledku jeho práce, ale i jeho celkovému přístupu. Po rychlé a přesné dohodě, mi v termínu, ve kterém mi pan Mareček vyšel velmi vstříc, přišel krásný, kvalitní nůž, na kterém je vidět, kus poctivé práce a trpělivosti. A je tedy originál. Tím bych Vám chtěl pane Milane poděkovat a ostatním mohu jeho práci jen a jen doporučit.

Nůž pro kamaráda

Datum: 01.02.2014 | Vložil: Pepek

Nechal jsem si vyrobit od Milana nůž pro kamaráda k narozeninám.Nůž je kvalitně zpracovaný s trampsko-loveckým
nádechem.Věnování na kterém jsme se předem domluvili je krásným písmem vryté do čepele nože a vypadá to fakt skvěle.Díky Milane.
Pepek

lovecký nůž

Datum: 06.12.2013 | Vložil: Pavel

Tímto bych chtěl poděkovat panu Marečkovi za výrobu mého nože ,který budu používat k myslivosti a lovu.
Nechal jsem si od pana Marečka poradit s modelem i s parametry nože.Moc jsem byl zvědav až mě nůž přijde a opravdu jsem byl nadšený když jsem jej vzal poprvé do ruky.
Tímto bych za něj chtěl ještě jednou poděkovat a díky moc i za brusný kámen ,který jsem dostal jako bonus.
Můžu všem rozhodně doporučit preciznípráci mistra ve svém oboru.
Ještě jednou díky pane Marečku.

Rodiná radice

Datum: 19.08.2013 | Vložil: Hafran

Když jsem kdysi dávno dosáhl 15 let, dostal jsem od táty švédskou dýku - krásný a kvalitní nůž, který používám dodnes. Dozvěděl jsem se jednak to, že mi tím dává do rukou i odpovědnost a to nejen za něj a jeho používání, ale i za sebe, jednak i to, že je to taková tradice, že můj děda takhle dostal od svého otce šavli - byl to prvorepublikový voják - a můj otec dostal zase zavírák. Proto jsem hledal pro svého syna, který právě teď také slaví patnáctiny, kvalitní nůž. Po dlouhém hledání jsem narazil na nože pana Marečka, které vypadaly, že by mohly spnit všechna moje očekávání. Objednal jsem tedy ve spolupráci s panem Marečkem nůž pro svého syna a oba jsme s výsledkem naprosto nadšeni!!! Děkuji, tenhle nůž je skutečně důstojným dárkem k takto významným narozeninám.

Záznamy: 21 - 25 ze 39
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek