Reference mých zákazníků

nuž č. 11

Dobrý den,chtěl bych touto cestou poděkovat panu Marečkovi za skvěle odvedenou práci na nozi který jsem si přál a sestavil dle jeho již vyrobených nožu.Pan Mareček mi vyhověl a takový nuž vyrobil.Moc ten nuž nešetřím a řežu s ním co to jde,ale zde se ukázala kvalita a zpracování,vše na jedničku.A když někde takový nuž ukaži vyvolává zasloužený obdiv.Je to klenot který si velmi cením.Již několik továrních nožu vlastním, ale tento je bezkonkurenčně NEJLEPŠÍ.V budoucnou chci koupit další nože od p.Marečka,protože bych rád takovým nožem někoho obdaroval a budu vědět že to bude opět vynikající nuž,originál který je na celý život.Díky pane Marečku.

Vyroba noza

Rozhodol som sa u pana virobit noz ,ceny nozov su super a ich tvary su perfektne dufam ze budem spokojny podla toho co som cital na recenzi su fakt krasne

Nuž 15

Díky moc za krásný nuž.Moc dobrá byla i naše komunikace.Přeji hodně uspěchu .

Nůž

Skvělá a profesionální práce....Jsem velice spokojen!!

Zakázkový nůž

Zvažoval jsem pořízení nože BÖKER Savannah, a tento jsem si také osobně vyzkoušel v obchodě (cena přes 8 tis. Kč!). Nicméně jsem po shlédnutí galerie nožů na tomto webu zadal zakázku p. Marečkovi na kombinaci vzorů 13 a 15. Výsledek po doručení zcela předčil mé očekávání, a to zejména při srovnání s BÖKER Savannah, jak z hlediska provedení, tak zejména ceny nože. Pan Mareček umí, mohu jen doporučit !!!

Přidat nový příspěvek

Milan Mareček, výroba nožů, lovecké nože, myslivecké nože, nože na zakázku

Milan Mareček

Malá Bukovina 17
Velká Bukovina u Děčína
407 29
IČO : 88557871
tel : 723 967 785
www.kvalitninuz.cz
loveckenoze@email.cz
Vytvořeno službou Webnode