Reference mých zákazníků

nůž č. 24

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat panu Marečkovi za velmi precizně a kvalitně vyrobený nůž. Perfektně drží ostří a dobře se drží v ruce. Můžu jedině doporučit. Nůž mám od vás první a určitě ne poslední. Děkuji moc.

Jan

Jedním z mých koníčků je western. Člověk by řekl, že najít pěkný a stylový "bowiák" nebude problém, ale na každém takovém noži na trhu byl nějaký nesmysl, včetně obrovského loga, chybějící, nebo nesmyslné zástavy, či plastové rukojeti. Pan Mareček mi zhotovil nůž podle mých představ, v krásném koženém pouzdře, přesně dělaném na můj nábojový opasek. Nůž přišel skvěle zabalen a ostrý jako břitva. Vypadá opravdu jako ze starého "Divokého Západu" :-)

Pouzdro

Potřeboval jsem vyrobit pouzdro na míru mého nového nože. Na internetu jsem narazil na pana Marečka a ukázané práce i ceny byly pro mě víc než příznivé. Po předběžném telefonním rozhovoru, stačilo zaslat rozměry nože, nákres a fotku a do týdne jsem měl perfektní pouzdro podle mých představ, které přesně sedělo na můj nůž.
Děkuji.

Nůž který zde ani není :)

Nožů mám hodně, ale hlavně zavíracích. Hledal jsem nějaký na myslivost a hlavně pevný. Z běžné produkce mě žádný nůž neoslovil a po dlouhém hledání jsem narazil na tyto stránky. Komunikace proběhla nejprve mailem během pár hodin. Ale jelikož jsem zjistil že si asi moc vymýšlím :-), tak jsem panu Marečkovi radši zavolal. Domluveni jsme byli v podstatě za deset minut. Složil jsem si nůž podle fotek z jeho galerie ( ostří z jednoho nože, střenku z jiného a materiál opět z jiného ). Materiál jsem si zvolil RWL34. Nůž mi byl slíben koncem března, cca 6 týdnů od objednání. Dorazil mi 1. 4. Takže naprostá spokojenost. Co se týče nože samotného, nemůžu si stěžovat. Práce perfektní, nůž už má za sebou malou zabíjačku i práci v lese. Takže pane Marečku DÍKY.

Prvni Traper

Po dlouhem a marnem hledani noze podle mych predstav a zakoupeni spousty radoby kvalitnich nozu, jsem se svoji predstavou oslovil pana Marecka. Slovo dalo slovo a nuz byl vyroben a dorucen. Prvni dojem byl skvely, ale jak pravi vikingske prislovi, mec, tedy nuz chval az ho vyzkousis. A dnes po letech prace je vyzkouseno a ja chvalim a dekuju panu Mareckovi za vyborne zpracovany a vyrobeny nuz. Nuz pouzivam predevsim na drevo jako nahradu sekery, ale bez problemu uriznu i chleba. To co vsechmo vydrzi ostri aniz by se tupilo me fascinuje. Skvela ocel a skvela prace pana Marecka. Ja znovu dekuji, chvalim a vrele vsem doporucuji koupi takto kvalitniho noze.

Přidat nový příspěvek

Milan Mareček, výroba nožů, lovecké nože, myslivecké nože, nože na zakázku

Milan Mareček

Malá Bukovina 17
Velká Bukovina u Děčína
407 29
IČO : 88557871
tel : 723 967 785
www.kvalitninuz.cz
loveckenoze@email.cz
Vytvořeno službou Webnode