Reference mých zákazníků

Lovecký nůž

Děkuju za krásný lovecký nůž i pěkné kožené pouzdro. Krásná práce.

Opravdový nůž

Chci se podělit o můj dojem ze zakoupeného nože od pana Marečka.
Jsem opravdu rád, že máme ještě tak šikovné
řemeslníky. Nůž, který jsem zakoupil pro kamaráda k jeho jubileu se moc líbil. Příští rok objednám další pro mého syna a opět k významnému jubileu. Přeji jen zdar ve Vaší krásné práci.

Poděkování

Chci poděkovat za zakázkovou výrobu pouzdro na nůž. Pouzdro je elegantní, má jednoduchý a vkusný design a perfektně sedí. Komunikace byla skvělá a jde vidět, že jde o odbornou firmou, která ví přesně co dělá. I cena za výrobu je přiměřená, když si člověk uvědomí, že se jedná o práci na zakázku a každý kus je vlastně originál.
Všem můžu jen doporučit.

Lovecký nůž

Dobrý den, i já se podělím o svůj názor, jak jsem p. Marečkovi slíbil, během naší komunikace při objednání nože. Jako vyznavač trampingu jsem měl nějaké lovecké nože - takové, jaké se v dobách 80 - 90 let běžně používali. I já jsem zatoužil po pěkném a praktickém noži a dlouho hledal výrobce - resp. hlavně model nože, který by byl jednoduchý, praktický, funkční a to vše za přijatelnou cenu. To vše uvedené jsem nalezl v noži na stránkách p. Marečka - bohužel (dnes říkám naštěstí), byl již prodaný...I když byl rozpočet napjatý, p. Mareček přislíbil vyrobit nůž jako variaci na původně požadovaný: malý, robustní, praktický, bez zbytečností, funkční. V galerii jej tu nevidím, Ocel N690; čepel 110mm; celková délka 220mm; tloušťka čepele 5mm. Výroba proběhla v rekordně krátkém čase - včetně pouzdra. Recenzi píšu až teď - po cca 2 letech používání - PERFEKTNÍ! Děkuji a doporučuji.

Nůž na zakázku

Jsem sice vyznavačem oceli 440C , ale nakonec jsem si vybral nuž č.59 a práškovou ocel RWL 34.Pan Mareček je velmi dobrý řemeslník a od začátku do konce výroby se věnuje zákazníkovi.Rovněž oceňuji jeho chlapské a férové jednání.Takže všem ho vřele doporučuji.Je těžké v dnešní době najít slušné a poctivé řemeslníky a kvalitní výrobky za rozumnou cenu.

Přidat nový příspěvek

Milan Mareček

Malá Bukovina 17
Velká Bukovina u Děčína
407 29
IČO : 88557871
tel : 723 967 785
www.kvalitninuz.cz
loveckenoze@email.cz
Vytvořeno službou Webnode